O nas

Znajdująca się w samym sercu Siemianowic Śląskich Restauracja u Marka jest miejscem, gdzie można nie tylko smacznie zjeść, ale również miło spędzić czas w gronie najbliższych przyjaciół czy rodziny. Wspaniały smak domowych potraw, ciepła i kameralna atmosfera, a także niskie ceny sprawią, że będziecie Państwo zachwyceni tym miejscem.

Nasze wnętrze składa się z dwóch sal. W pierwszej z nich codziennie wydajemy śniadania, obiady i kolacje, starając się w pełni zasłużyć na Państwa uznanie. W drugiej – bankietowej sali organizujemy równego rodzaju przyjęcia, którym oprawy dodaje blask rozpalonego kominka.

U Marka to doskonałe miejsce, w którym można zjeść lunch w przerwie podczas pracy. Miła obsługa, pożywne posiłki oraz szybka realizacja zmówienia sprawią, że każdy gość opuści restaurację w doskonałym humorze.

U Marka zorganizować można również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, roczki, chrzciny, komunie, urodziny, a także jubileusze. Sprzyjają temu odpowiednio przygotowane sale oraz doskonałe zaplecze kuchenne. Każdorazowo zarówno koszt przyjęcia, jak i menu ustalane są z klientem. Z przyjemnością podejmiemy się nawet najtrudniejszego zadania, abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Mamy nadzieję, że pobyt w Jadłodajni u Marka będzie na tyle przyjemny, że zechcecie Państwo do nas wracać. Ze swojej strony gwarantujemy doskonałą jakość, za niewielkie pieniądze. Serdecznie zapraszamy!